PSE

Nowoczesna diagnostyka RTG

Pracownia radiologiczna w gabinecie PSE, za pomocą nowoczesnego aparatu rentgenowskiego KODAK CS9000, oferuje bezpieczną i skuteczną diagnostykę RTG w zakresie pantomografii (panorama uzębienia) i cefalometrii (zdjęcie boczne zgryzu). Wysoka jakość obrazowania przy minimalnych dawkach promieniowania pozwala bezpiecznie i dokładniej niż do tej pory diagnozować pacjenta i prognozować efekty leczenia. Zapraszamy na badanie.

Estetycznie

Stomatologia estetyczna to nie tylko piękne białe zęby, to także często zmiana rysów twarzy. Dziś nie można bagatelizować psychologicznego aspektu leczenia stomatologicznego. Wielu z naszych pacjentów wydawało się być smutnymi i zagubionymi, po leczeniu odzyskali dawną pewność siebie i uwielbiają się uśmiechać.

 

 

czytaj więcej

Incognito

In-Ovation-C

Wszystkie najbardziej pożądane cechy zamków ortodontycznych zamknięte w projekcie In-Ovaion-C. Jest to system o wysokim standardzie estetycznym. Ceramiczne zamki są praktycznie niewidoczne na zębach, co znacznie poprawia komfort podczas leczenia i sprawia, że aparat nie jest już wstydliwym problemem. 

czytaj więcej