PSE

Specjalistyczny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie zabiegów stomatologicznych

W trosce o zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa wykonywanego leczenia, wyposażyliśmy nasz gabinet w wysoce specjalistyczny sprzęt, umożliwiającego przeprowadzenie skomplikowanych, lecz bezbolesnych zabiegów stomatologicznych.

  • RTG Kodak (Elitsys Trophy) – aparat rentgenowski do zdjęć wewnątrzustnych obsługujący technologie wysokich częstotliwości, pozwalających zredukować dawkę pochłanianego promieniowania rentgenowskiego aż o 30%. Jest znacznie bezpieczniejszy niż podobne urządzenia tego przeznaczenia.
  • Kamera wewnątrzustna AdvanceCAM amerykańskiej firmy TPC Advanced Technology jest niezastąpionym narzędziem w diagnostyce, jak również w kontroli przebiegu leczenia. Pozwala ona na uzyskanie wysokiej rozdzielczości obrazów wewnątrzustnych i przenieść je bezpośrednio na ekran monitora widoczny również dla pacjenta.
  • Mikroskop Karl Kaps - SOM 62 – wysokiej klasy zabiegowy mikroskop stomatologiczny, szczytowe osiągnięcie tego producenta, nieoceniony wkład w poprawę jakości zabiegów stomatologicznych
  • WAND – komputerowy system bezbolesnego znieczulania, z którego chętnie powinni korzystać pacjenci do tej pory obawiający się bólu u dentysty.
  • System radiowizjografii cyfrowej Trophy
  • PODTLENEK AZOTU ( tzw. gaz rozweselający) - gaz ten ma działanie relaksujące i uspokajające z zachowaniem pełnej samokontroli pacjenta. Nie ma on działań ubocznych, nie powoduje uzależnień i nie utrzymuje się w organiźmie, tak więc po zabiegu samodzielnie wracamy do domu.Szczególnie zapraszamy tych pacjentów, którzy zdążyli nabawić się lęku przed gabinetem dentystycznym, gdyż zazwyczaj już po kilku spotkaniach lęk znika. Doskonale sprawdza się też podczas leczenia małych dzieci.

 

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych Więcej informacji