PSE

Stomatologia estetyczna

W dzisiejszym świecie piękny uśmiech często decyduje o powodzeniu w pracy i życiu osobistym.

Stomatologia estetyczna to nie tylko piękne białe zęby, to także często zmiana rysów twarzy. Dziś nie można bagatelizować psychologicznego aspektu leczenia stomatologicznego. Wielu z naszych pacjentów wydawało się być smutnymi i zagubionymi, po leczeniu odzyskali dawną pewność siebie i uwielbiają się uśmiechać.

Licówki to precyzyjne uzupełnienia estetyczne w postaci bardzo cienkich płatków porcelanowych, mocowane na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów (od strony licowej - stąd nazwa).

W stomatologii estetycznej przy zastosowaniu koron kosmetycznych najbardziej znaczącą rolę odgrywa światło, a dokładnie jego przenikanie przez warstwy odbudowy; ideałem jest odbudowa o przezroczystości maksymalnie zbliżonej do tkanek naturalnego zęba. Tylko korona na podbudowie z tlenku glinu (PROCERA) lub tlenku cyrkonu (CYRKON) posiada takie właściwości.

Wybielanie zębów to najefektywniejsza i najszybsza metoda na przywrócenie zębom zdrowego wyglądu i naturalnej bieli. W tym celu stosujemy wybielanie gabinetowe (pod okiem lekarza za pomocą łuku plazmowego) lub nakładkowe (do bezpiecznego stosowania w domu).

W naszym gabinecie biżuteria nazębna oznacza ozdoby wykonane z 22 i 24 karatowego żółtego złota z brylantem 0,01CT oraz z 18 karatowego białego złota z brylantem 0,01CT.

odwiedź stronę producenta

Estetyczne i trwałe wypełnienia

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych Więcej informacji