PSE

Aktualności

Zapraszamy wszystkich odwiedzających nasz serwis do zapoznania się z kluczowymi wydarzeniami z życia naszego gabinetu.

Staramy się tu informować o wszystkich ważniejszych zmianach, najnowszych promocjach oraz najnowszych trendach w dziedzinie stomatologii estetycznej

 

REGULAMIN KONKURSU

 

I. Warunki wstępne

 

 • 1.       Organizatorem konkursu jest „Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Mirosław Szymonek” z siedzibąw Złotoryi ul. Pochyła 6 NIP 6941341038 zwany dalej „PSE” lub „Praktyką Stomatologii Estetycznej”.
 • 2.       W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające aktywne konto na Facebook’u, które polubiły stronę Praktyka Stomatologii Estetycznej lek. Dent. Mirosław Szymonek” dostępną pod adresem pl-pl.facebook.com/ESTETYCZNIE (Facebook).
 • 3.       Całokształt działań związanych z Konkursem (ogłoszenie konkursu oraz jego zasad, działania użytkowników związane z udziałem w Konkursie, pytania kierowane do Organizatora przez użytkowników, odpowiedzi Organizatora na pytania użytkowników związane z Konkursem, zakończenie Konkursu oraz ogłoszenie Zwycięzcy) odbywać się będzie WYŁĄCZNIE na portalu Facebook.
 • 4.       „Nagrodą Główną” w Konkursie jest wykonanie przez PSE na rzecz Zwycięzcy zabiegu wybielania zębów przy użyciu lamy Beyond Polus Advanced odpowiadającemu zabiegowi będącemu w ofercie PSE. Wartość zabiegu to 1500zł. Wybielanie będące nagrodą w Konkursie posiada identyczną jakość co wybielanie zębów będące częścią stałej oferty gabinetu PSE i nie jest obciążone żadnymi wadami.
 • 5.       „Nagrodą Dodatkową” jest rabat kwotowy o wartości 500zł dla 10 osób do wykorzystania WYŁĄCZNIE na zabieg wybielania zębów przy użyciu lampy Beyond Polus Advanced stanowiący nagrodę główną tego Konkursu.
 • 6       Aby móc przeprowadzić konkurs musi wziąć w nim udział przynajmniej 20 osób.

II. Ramy czasowe

 

 • 1.       Konkurs rozpoczyna się dnia 27.05.2021r. w momencie jego ogłoszenia i będzie trwał do 31.05.2021r do godziny 20:00.
 • 2.       Ogłoszenie wyników nastąpi 31.05.2021r. o godzinie 21:00 za pomocą postu na facebookowej stronie PSE.
 • 3.       Zwycięzca konkursu a także pozostałe 10 osób, którym przypadnie rabat kwotowy 500zł powinny do 10.06.2021r skontaktować się z PSE telefonicznie (76 878 27 70, 509 366 568), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub za pośrednictwem strony PSE na Facebooku bądź korzystając z komunikatora Messenger w celu umówienia terminu realizacji przez PSE nagród wymienionych w rozdziale I. Zgłoszenia po 10.06.2021r nie będą realizowane.
 • 4.       Ostatni dzień na realizację nagród przypada 31.09.2021r. Nie stawienie się na umówione wizyty będzie równoznaczne z rezygnacją z nagrody konkursowej.

 

III. Zasady konkursu

 

 • 1.       Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić w komentarzu do postu ogłaszającego Konkurs autorskie zdjęcie przedstawiające najlepszą, najprzyjemniejszą chwilę, wspomnienie, wydarzenie, które pomimo czasu pandemii zapamiętamy je dobrze już na zawsze.  Zdjęcie konkursowe można zamieścić tylko raz, każde następne zostanie usunięte.
 • 2.       Użytkownik zamieszczający zdjęcie konkursowe musi posiadać na Facebooku konto osobiste, którego nazwa to imię i nazwisko oraz spełnić warunki z pkt. 2 rozdział I.
 • 3.       Zdjęcia nie związane z tematem konkursu, przedstawiające treści niecenzuralne tj. przemoc, wulgaryzmy, rasizm, propagujące stosowanie środków odurzających, erotykę, treści nawołujące do dyskryminacji będą usuwane i nie będą mogły wziąć udziału w Konkursie.
 • 4.       Każdy użytkownik Facebooka (o ile posiada osobiste konto) może oddać głos na wybrane przez siebie zdjęcie za pomocą reakcji na post (like) bez względu na rodzaj ikonki, którą wybierze.
 • 5.       Liczone będą wyłącznie głosy oddane z aktywnych kont osobistych. Głosy oddane z fanpage’ów, z kont firmowych lub fikcyjnych nie będą brane pod uwagę
 • 6.       Użytkownik, którego zdjęcie w momencie zakończenia Konkursu zbierze największą liczbę reakcji, otrzymuje „Nagrodę Główną” (rozdział I pkt 4)
 • 7.       Użytkownicy, których zdjęcia w momencie zakończenia Konkursu zebrały liczbę reakcji odpowiadającą miejscom od 2 do 11 włącznie otrzymują „Nagrodę Dodatkową”  (rozdział I pkt 5).
 • 8.       Zwycięzcy nagród zostaną ogłoszeni w poście na facebookowej stronie PSE oraz otrzymają wiadomość potwierdzającą za pomocą aplikacji Messenger

 

 

 

IV. Zasady realizacji nagród

 

 • 1.       Zwycięzca Nagrody Głównej oraz zwycięzcy Nagrody Dodatkowej muszą skontaktować się z placówką PSE w celu realizacji nagrody w sposób i czasie wskazanym w rozdziale II, pkt. 3.
 • 2.       W pierwszej kolejności zostanie wyznaczona wizyta konsultacyjna, w trakcie której lekarz stomatolog stwierdzi brak lub istnienie przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wybielania zębów przy użyciu lampy Beyond Polus Advanced.
 • 3.       W razie braku przeciwwskazań zostaną zaproponowane terminy wizyty, w trakcie której zostanie przeprowadzony zabieg wybielania zębów.
 • 4.       Niepojawienie się na wyznaczone wizyty jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.
 • 5.       W razie wystąpienia przeciwwskazań do wybielania zębów, zwycięzcy nagród mogą przekazać ją innej osobie, którą wymienią z imienia i nazwiska.
 • 6.       Nagrody nie można wymienić na pieniądze ani na żaden inny zabieg.

 

 

V. Przetwarzanie danych osobowych

 

 • 1.       Biorąc udział w Konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska.
 • 2.       Przetwarzanie odbywać się będzie wyłącznie w związku z przeprowadzeniem Konkursu a miejscem przetwarzania danych będzie portal Facebook.
 • 3.       Administratorem danych na czas trwania Konkursu w zakresie wymienionym w punkcie 1 będzie „Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Mirosław Szymonek”

 

W ramach profilaktyki chorób nowotworowych oraz szybkiego wykrywania chorób przyzębia i zmian okołowierzchołkowych a także prawidłowej diagnozy oraz właściwej oceny funkcjonowania wcześniej wykonanych prac protetycznych, chirurgicznych oraz implantologicznych, każdy pacjent Praktyki Stomatologii Estetycznej powinien posiadać aktualne zdjęcie pantomograficzne (nie starsze niż 2 lata).  Wykonanie zdjęcia pantomograficznego jest odpłatne i można je wykonać w pracowni rentgenowskiej PSE lub innych placówkach zewnętrznych.

W Naszym gabinecie jest to możliwe

Poproś o gaz rozweselający a wizyta na fotelu okaże się naprawdę przyjemna. Podtlenek azotu wprowadzi Cię podczas zabiegu w stan relaksu, zachowując jednocześnie Twoją pełną świadomość i samokontrolę. Gaz ten nie utrzymuje się w organizmie, więc po wyjściu z gabinetu wsiadasz do samochodu i samodzielnie wracasz do domu. Idealnie sprawdza się też w  leczeniu małych dzieci

Nowa odsłona strony internetowej. Witryna zyskała nie tylko estetyczną szatę graficzną, ale wzbogacono ją o nowoczesne i korzystne rozwiązania, które pozwalają na prostszy i szybszy dostęp do materiałów zawartych na niej.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych Więcej informacji